OPIUMPIPOR, 9 st, 1900-tal.

OPIUMPIPOR, 9 st, 1900-tal.
257124. OPIUMPIPOR, 9 st, 1900-tal.

Längd ca 20-54 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 20-54 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 171