LUDVIG RICHARDE. Motiv från Öresund, olja på duk, signerad.

257091. LUDVIG RICHARDE. Motiv från Öresund, olja på duk, signerad.

36 x 54 cm.

Krackeleringar samt smärre färgbortfall.

Ludvig Richarde (1862–1929)

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 54 cm.

Ludvig Richarde (1862–1929)

Antal besök: 1 761