TAKARMATUR, Carl Fagerlund, Orrefors , 1970-tal. Total höjd 134 cm.

257073. TAKARMATUR, Carl Fagerlund, Orrefors , 1970-tal. Total höjd 134 cm.

Diameter i nederkant ca. 30 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 846