MARTIN POSER. Blandade motiv, akvareller och teckningar, 9 st, signerade.

257029. MARTIN POSER. Blandade motiv, akvareller och teckningar, 9 st, signerade.

Varierande mått.

Ej examinerade ur ramar.

Martin Poser (1909–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierande mått.

Ej examinerade ur ramar.

Martin Poser (1909–1999)

Antal besök: 1 304