19E C. KINESISKA AKVARELLER PÅ RISPAPPER.

2570128. 19E C. KINESISKA AKVARELLER PÅ RISPAPPER.

Tre inramade akvareller, tre kinesiska inramade akvareller på pith (ris) papper av blommor och insekter, ramstorlek 34 x 27cm.

Vissa skador på ramar och konstverk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 307