JORDGLOB, Svenska bokhandelscentralen AB Stockholm.

256993. JORDGLOB, Svenska bokhandelscentralen AB Stockholm.

Utarbetad av Dr Neuse, höjd 60 cm.

Slitage, pappersskador samt hylsa vid nedre upphängning saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 996