BORDSFOTOGENLAMPA, 1900-tal.

BORDSFOTOGENLAMPA, 1900-tal.
2569870. BORDSFOTOGENLAMPA, 1900-tal.

Höjd ca. 41 cm.

Bruksslitage. Kupa med sprickor. Eldrör med nagg. Ej funktionstestat, ej fullständigt genomgånget, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 41 cm.

Antal besök: 263