SVENSKT KONSTNÄRSLEXIKON, 5 delar, 1950/1960-tal.

256958. SVENSKT KONSTNÄRSLEXIKON, 5 delar, 1950/1960-tal.

Volym I - V. Halvfranska band.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 1 179