256954. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. kustlandskap, olja på pannå, otydlig signatur, 1800-tal.
Otydlig signatur W Bermann?
25,5 x 31 cm.
Pannån upplimmad tidigare på duk, sitter lös nu.
Påmålningar, krackeleringar, gulnad fernissa, smärre repor.
Bruksslitage.