OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. kustlandskap, olja på pannå, otydlig signatur, 1800-tal.

256954. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. kustlandskap, olja på pannå, otydlig signatur, 1800-tal.

Otydlig signatur W Bermann?
25,5 x 31 cm.
Pannån upplimmad tidigare på duk, sitter lös nu.

Påmålningar, krackeleringar, gulnad fernissa, smärre repor.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Otydlig signatur W Bermann?
25,5 x 31 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 797