FÅTÖLJER, 1 par, 1930/40-tal.

FÅTÖLJER, 1 par, 1930/40-tal.
256940. FÅTÖLJER, 1 par, 1930/40-tal.

Grön klädsel.

Märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön klädsel.

Märken och repor.

Antal besök: 575