VAS, porslin, Lyngby Porcellen, Danmark, 1900-tal.

256923. VAS, porslin, Lyngby Porcellen, Danmark, 1900-tal.

Höjd 15.5 cm.
Räfflad dekor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15.5 cm.
Räfflad dekor.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 023