TRÄDGÅRDSSTOLAR, ett par, 1900-tal.

256901. TRÄDGÅRDSSTOLAR, ett par, 1900-tal.

Hoppfällbara.

Slitage, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hoppfällbara.

Slitage, sprickor.

Antal besök: 489