HÄST av trä på sockel med hjul. Slutet av 1800-talet. Tillkommer hemmagjord häst i trä.

256894. HÄST av trä på sockel med hjul. Slutet av 1800-talet. Tillkommer hemmagjord häst i trä.

Längd 21 cmTrähäst tillkommer.

Öron och svans saknas. Spricka i kropp. slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 292