STOPPUR BREITLING.

STOPPUR BREITLING.
2568685. STOPPUR BREITLING.

Vitmetall. 1950-talet. diameter 49,5 mm. Ej tillhörande ytterboett medföljer.

Bruksslitage, bygelring med tilltryckning, fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!
2568685. STOPPUR BREITLING.

Antal besök: 701