LENNART SVEDIN. Olja på duk, sommarlandskap i solnedgång, signerad.

256810. LENNART SVEDIN. Olja på duk, sommarlandskap i solnedgång, signerad.

46 x 65 cm.
Svedin, Ove Lennart.
Målare född i Malmö 1915, stud, vid tekniska skolan i Finland och Tyskland med flera platser.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 65 cm.
Svedin, Ove Lennart.

Bruksslitage.

Antal besök: 10 918