SKULPTUR, troligen bly, signerad KN, enligt uppgift Karin Norelius.

256770. SKULPTUR, troligen bly, signerad KN, enligt uppgift Karin Norelius.

Ihålig, fylld med gips. Höjd ca 13,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 966