MATSALSSKÅP, ek, nyrenässans, 18/1900-tal.

256739. MATSALSSKÅP, ek, nyrenässans, 18/1900-tal.

Matsalsskåp i ek med monterbart överskåp.

Längd 175 cm.
Bredd 80,5 cm.
Höjd 261 cm.

Fläckar, bruksslitage, nyckel saknas till underskåp, grova sprickor i överskåp, släppt limning på 4 st lister till svarvade stöd, avsågat krön.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 175 cm.
Bredd 80,5 cm.
Höjd 261 cm.

Antal besök: 872