armband, 585 vitguld.

armband, 585 vitguld.
2567297. armband, 585 vitguld.

Armband av 585 vitguld, bestående av två rävsvans kedjor lödda ihop och en låda lås, var och en försedd med ett säkerhetslås på höger och vänster, L 20 cm, B 8,5 mm, stämplat på spännet, legering testad, vikt: 53,16 g.

Tecken på slitage i proportion till ålder, partiella repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 468