DRÄKTSMYCKE / SÖLJA, förgyllt silver, Johan Axel Öberg, Hudiksvall. 1927. Vikt 6 gram.

256721. DRÄKTSMYCKE / SÖLJA, förgyllt silver, Johan Axel Öberg, Hudiksvall. 1927. Vikt 6 gram.

Hjärtsölja med krona samt hängen i form av löv. Stämplad "JAÖ, kattfot, S, Hudiksvalls ortsstämpel, T7".
6,2 x 4 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6,2 x 4 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 036