MATSERVISDELAR, 8 delar, porslin, "Berså", Stig Lindberg.

25671. MATSERVISDELAR, 8 delar, porslin, "Berså", Stig Lindberg.

Bestående av 4 mattallrika, 3 assietter och skål. skålens diameter 17 cm.

Slitage och repor. Två naggade mattallrika medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 613