VAS i keramik, otydligt signerad.

256711. VAS i keramik, otydligt signerad.

Höjd 15 cm.
Brun glasyr.
Dekor av ränder i relief.

Liten mynningsnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm.
Brun glasyr.
Dekor av ränder i relief.

Liten mynningsnagg.

Antal besök: 659