DIVERSE, 11 delar, 1800-1900-tal.

256697. DIVERSE, 11 delar, 1800-1900-tal.

Krukor, Höganäs och Gustafsberg.

Slitage. Bucklor på kanna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Bucklor på kanna.

Antal besök: 395