Stor taklampa från 1990-talet.

2566866. Stor taklampa från 1990-talet.

Stor taklampa från 1990-talet, tillverkad av frostat glas.
Mått: höjd 122 cm. D. 42,5 cm.

Ålder-lämpligt tillstånd med tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 453