VITRINSKÅP, CHIPPENDALE.

VITRINSKÅP, CHIPPENDALE.
2566837. VITRINSKÅP, CHIPPENDALE.

Vitrinskåp med tre hyllplan och fyra lådor. Med dekor. Höjd: ca 205 cm. Bredd: ca 132 cm. Djup: ca 44 cm.

Dekorskador. Kröndekor löst. Någon torrspricka. Bruks- och ytslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 672