VASER i glas, 2 st, Lars Hellsten, Skruf. 1900-talets andra hälft. Signerad.

256683. VASER i glas, 2 st, Lars Hellsten, Skruf. 1900-talets andra hälft. Signerad.

Vas. Höjd 16,5 cm. Etikettmärkt Skruf Sweden Full lead crystal. Signerad Hellsten Skruf HIB 2-1.
Vas. Höjd 13 cm. Signerad Hellsten Skruf HIB 1-2.

Bruksskick.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.
Repor.

Antal besök: 5 661