2566575. FLEETWOOD MAC, 2 st vinyl-skivor.
Peter Green's Fleetwood Mac, Blue Horizon, 7-63200 Stereo, English pressing.
Then Playing On, RS 6338, German pressing.
Peter Green's - skiva med repor, omslag med revor och slitage, innersleeve saknas
Then play on - skiva med repor, omslag med smärre slitage
Peter Hedgrens dödsbo.