FLEETWOOD MAC, 2 st vinyl-skivor.

2566575. FLEETWOOD MAC, 2 st vinyl-skivor.

Peter Green's Fleetwood Mac, Blue Horizon, 7-63200 Stereo, English pressing.
Then Playing On, RS 6338, German pressing.

Peter Green's - skiva med repor, omslag med revor och slitage, innersleeve saknas
Then play on - skiva med repor, omslag med smärre slitage

Peter Hedgrens dödsbo.

Gör en kostnadsfri värdering!

Peter Hedgrens dödsbo.

Antal besök: 373