OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fiskare och fartyg till havs, olja på pannå, signerad Hart.

256651. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fiskare och fartyg till havs, olja på pannå, signerad Hart.

20 x 24 cm, ram 40 x 45 cm.

något fläckig.

Gör en kostnadsfri värdering!

20 x 24 cm, ram 40 x 45 cm.

något fläckig.

Antal besök: 700