OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, "Red Point", signerad A F Ewans.

256622. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, "Red Point", signerad A F Ewans.

55 x 45 cm.

Ej inramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 45 cm.

Ej inramad.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 589