TVÅ HALVCIRKELFORMADE PLANTERINGSMASKINER AV STENGODS.

2566096. TVÅ HALVCIRKELFORMADE PLANTERINGSMASKINER AV STENGODS.

höjd 21cm, bredd 62cm, djup 41cm.

allmänt slitage, väderbitna, smärre frostskador, presenterar väl.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 421