SOFFA, Korg/rotting, 1900-tal.

2565893. SOFFA, Korg/rotting, 1900-tal.

Höjd 96 cm
Längd 120 cm
Djup ca 65 cm
Sitthöjd 40 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 96 cm
Längd 120 cm
Djup ca 65 cm
Sitthöjd 40 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 821