TROFEER, 3 st, Afrika, 1900-talet.

2565875. TROFEER, 3 st, Afrika, 1900-talet.

50 x 45 cm. Buffel.
45 x 15 cm. Gasell.
15 x 22 cm. Bäver.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 45 cm. Buffel.
45 x 15 cm. Gasell.
15 x 22 cm. Bäver.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 414