TAKKRONA, mässing, barockstil, 1800/1900-tal, höjd ca. 58 cm.

256521. TAKKRONA, mässing, barockstil, 1800/1900-tal, höjd ca. 58 cm.

6 ljusarmar. 3 ljuspunkter.

Smärre bucklor.
Möjligen delvis omarbetad.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 ljusarmar. 3 ljuspunkter.

Smärre bucklor.
Möjligen delvis omarbetad.

Antal besök: 552