KARMSTOLAR, 1 par, "Äpplet", ek, jugend.

256509. KARMSTOLAR, 1 par, "Äpplet", ek, jugend.

1900-talets första hälft.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-talets första hälft.

Bruksslitage.

Antal besök: 5 156