TAKLAMPA, Art Deco, 1920-tal.

TAKLAMPA, Art Deco, 1920-tal.
256495. TAKLAMPA, Art Deco, 1920-tal.

Taklampa Art Deco, 1920-tal
Höjd 50 cm
Diameter ca 40 cm.

Bruksslitage, max 40 w.

Gör en kostnadsfri värdering!

Taklampa Art Deco, 1920-tal
Höjd 50 cm
Diameter ca 40 cm.

Bruksslitage, max 40 w.

Antal besök: 2 601