PIEDESTAL samt BYST, gips/konstmaterial, 1990-tal.

256486. PIEDESTAL samt BYST, gips/konstmaterial, 1990-tal.

Piedestal höjd 78cm.
Byst höjd 52 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Piedestal höjd 78cm.
Byst höjd 52 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 150