ODD TANDBERG. Komposition, färgseriegrafi, signerad och numrerad 50/50.

256445. ODD TANDBERG. Komposition, färgseriegrafi, signerad och numrerad 50/50.

31 x 39 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 39 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 822