RULLMÅLNING, skulptural scen, Kina, 1800/1900-tal.

256429. RULLMÅLNING, skulptural scen, Kina, 1800/1900-tal.

172 x 62,5 cm.

Slitage, veck samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

172 x 62,5 cm.

Slitage, veck samt fläckar.

Antal besök: 535