FÄLLBORD, 1900-talets tidigare hälft.

256418. FÄLLBORD, 1900-talets tidigare hälft.

Kvadratisk skiva med intarsiadekor. Skiva 91 x 91 cm. höjd ca 73 cm.

Proveniens Upperuds herrgård.

Smärre repor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens Upperuds herrgård.

Smärre repor och slitage.

Antal besök: 677