FYRA PLANSCHER, SAS, 1960 tal.

2564126. FYRA PLANSCHER, SAS, 1960 tal.

Scandinavian airlines planscher, USA, North America, Africa och Scandinavia, mått 60x100 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 833