LJUSLAMPETTER med prismor, ett par, förgylld mässing, Oscarianska. Sent 1800-tal.

256411. LJUSLAMPETTER med prismor, ett par, förgylld mässing, Oscarianska. Sent 1800-tal.

Tre ljushållare.

Bruks- och åldersrelaterat slitage. Prismor med obetydliga nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tre ljushållare.

Antal besök: 1 706