SKÅP, Gustaviansk stil, 1900-tal.

256399. SKÅP, Gustaviansk stil, 1900-tal.

Skåp med fyra dörrar. Övre del i spegelglas med ett hyllplan i glas samt en utdragsskiva i trä. Nedre del med två lådor samt ett hyllplan i trä. Utrustad med en lampa.

Längd 88 cm.
Bredd 37,5 cm.
Höjd 142 cm.

Bruksslitage, spricka i spegelglas, skador i fanér, smärre skador på skiva, lampa ej funktionstestad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 88 cm.
Bredd 37,5 cm.
Höjd 142 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 798