BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.
2563902. BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

Skiva i marmor. Fanérad i olika träslag. Tre lådor. Mässingsbeslag. Längdf ca 101 cm. Bredd ca 55 cm. Höjd ca 80 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar. Fuktskada samt fanerbortfall.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 368