SKEDAR, 5 st, silver, Sundsvall, 1800-tal. Totalvikt 171 gram.

256388. SKEDAR, 5 st, silver, Sundsvall, 1800-tal. Totalvikt 171 gram.

Skedar, 2 st, C.A. Serander, Sundsvall, 1895, längd 21,5 cm.
Sked, 1 st, E. Nordin, Sundsvall, 1874, längd 21 cm.
Tesked. 1 st, Maria Wihelmina Andersson, 1908, längd 13 cm.
Kaffesked, 1 st. MAB, 1947, längd 10 cm.
Totalvikt 171 gram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalvikt 171 gram.

Slitage.

Antal besök: 759