PARTI GLAS OCH PORSLIN, 24 del, bl.a Lisa Larson.

25633. PARTI GLAS OCH PORSLIN, 24 del, bl.a Lisa Larson.

Buljongkoppar 6 st, Karlskrona.
Ostkupor, 2 st.
Vas, Lisa Larson.
Mindre skål, Gouda Holland.
Assietter, Rosenthale.
Med mera.

nagg och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ostkupor, 2 st.
Vas, Lisa Larson.
Mindre skål, Gouda Holland.
Assietter, Rosenthale.
Med mera.

nagg och bruksslitage.

Antal besök: 1 156