MATSERVIS, 10 delar, "Fish", Johnson Bros, England.

256294. MATSERVIS, 10 delar, "Fish", Johnson Bros, England.

8 tallrikar, fat längd 41 cm, skål/djup tallrik längd 24 cm.

Slitage, förekomst av smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 884