BORDSLAMPA, plast, 1960/70-tal.

2562853. BORDSLAMPA, plast, 1960/70-tal.

Höjd 28 cm.

Bruksslitage. Fläckar, märken. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 553