PETER ADOLF PERSSON. OLJA PÅ PANNÅ.

2562658. PETER ADOLF PERSSON. OLJA PÅ PANNÅ.

Landskapsmotiv med gård i skymning. Signerad. Bildmått: ca 38 x 26 cm. Rammått: ca 61 x 49 cm.

Lättare bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lättare bruksslitage.

Antal besök: 376