LJUSSTAKAR i mässing, 3 st, Bl. a ett par, Gusums Bruk 52.

256253. LJUSSTAKAR i mässing, 3 st, Bl. a ett par, Gusums Bruk 52.

Ljusstakar i mässing. ett par. Märkta Gusums Bruk 52. Höjd 18 cm. Diameter 9,5 cm.
Ljusstake i mässing, kulmodell. Höjd 17,5 cm.

Bruksslitage.
Lagning.
Repor.
Anlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
Lagning.
Repor.
Anlupen.

Antal besök: 1 372