SKOLBÄNK, trä, 1900-tal.

SKOLBÄNK, trä, 1900-tal.
2561500. SKOLBÄNK, trä, 1900-tal.

största höjd 80 cm, längd 88 cm, bredd 58 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 415