TEKANNA, tenn, GAB Stockholm 1935.

256117. TEKANNA, tenn, GAB Stockholm 1935.

Total höjd ca 15 cm.

Bucklat lock på insida. Repor, hack. Grepp med lagning. Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 15 cm.

Antal besök: 1 421